Agnieszka Szpunar grafika i web designerka

Cześć!

Miło Cię poznać:)

Mam na imię Agnieszka. Jestem graficzką i web designerką. Tworzę identyfikacje wizualne oraz strony internetowe dla kobiecych marek.

Uwielbiam czekoladę z orzechami i wędrówki po górach. Od seriali wolę skandynawski kryminał lub bieganie po lesie. Jako typowy IFSJ jestem życzliwie nastawiona do innych. Nie lubię niesprawiedliwości i oceniania innych wg stereotypów.

W projektowaniu najbardziej cieszy mnie, ten moment, gdy wcielam design w życie. Widzę wtedy, jak marka nabiera lekkości i zaczyna się rozwijać. Wreszcie działa zgodnie ze swoimi wartościami i na swoich zasadach. Staje się rozpoznawalna i trafia do wymarzonych klientów, którzy zaczynają jej ufać i z przyjemnością zostają z nią na dłużej.

Moje motto?

Coco Chanel

"Prostota jest kluczem prawdziwej elegancji"

Jak to się zaczęło?

Kiedy po ponad 20 latach na etacie, założyłam własną działalność, musiałam zadbać nie tylko o marketing, ale i wygląd mojego biznesu w sieci. Nie miałam wtedy zielonego pojęcia, jak wiele czynników muszę wziąć pod uwagę i z jaką ilością pracy się to wiąże.

Teraz już wiem, jak dużo czasu zabiera przygotowanie całej oprawy graficznej, i wiem też, jak trudno to zrobić dla samej siebie. Zwłaszcza wtedy, gdy:
A to on jest największym Twoim atutem! Dlatego chciałabym, by każda z nas uwierzyła, że jest wyjątkowa. Że ma w sobie to coś, co jest charakterystyczne tylko dla niej. I gdy tylko odważy się pokazać to światu, to poczuje większą pewność w działaniu, zacznie pracować zgodnie ze swoimi wartościami i wreszcie trafi do wymarzonych, godnych zaufania, klientów.

Ale czy to działa?

Wyobraź sobie, że masz do wyboru dwie identyczne kawy.

Ten sam sposób parzenia, gatunek kawy, filiżanka. Różnią się jedynie tym, że jedną z nich, zdolny barista, ozdobił wzorkiem. Którą kawę wybierzesz? 
Większość z nas wybierze tę ze wzorkiem, nawet jeśli jej cena będzie nieznacznie wyższa.

Dlaczego? Bo lubimy ładne rzeczy. Piękno mocno działa na nasze zmysły, porusza emocje. Mamy poczucie, że gdy coś jest ładne, estetyczne — jest też dla nas bardziej wartościowe.

Jak potencjalny klient(ka) postrzega Twoją markę?

Jeśli czujesz, że potrzebujesz, zadbać o wizerunek swojej marki w sieci, sprawdź ofertę i zobacz, od czego możesz rozpocząć metamorfozę swojej marki!

Rekomendacje

Nie jesteś pewna, czy trafię w Twój gust z projektami i czy „nadajemy na tych samych falach” ? Umów się na nieodpłatną konsultację wstępną online! Poznamy się bliżej, a ja pokażę Ci, od czego możesz zacząć metamorfozę Twojej marki!

Moje talenty wg Instytutu Gallupa

1. Rozwijanie innych
Szybko znajduję, to co Cię wyróżnia, co warto podkreślić i rozwijać. Nie oceniam tego, ale traktuję, jako atut, który jest charakterystyczny tylko dla Ciebie.
2. zgodność
Mam naturalną zdolność do szukania rozwiązań i porozumienia. Potrafię spojrzeć na projekt z różnej perspektywy i znaleźć design, który będzie zgodny z twoimi wyobrażeniami i oczekiwaniami twoich odbiorców.
3. bliskość
Lubię bliskie relacje z innymi, chętnie pomagam im w osiąganiu celów. Cenię szczerość i autentyczność. Kiedy się spotkamy, pierwszą rzeczą, jaką ci zaproponuję, będzie: "Mówmy sobie po imieniu":)
4. empatia
Rozumiem uczucia i emocje innych. Potrafię wczuć się w potrzeby twoje i twojego odbiorcy. Dzięki temu moje projekty są nie tylko estetyczne, ale również spełniają swój cel marketingowy.
5. dyscyplina
Uwielbiam organizować i porządkować rzeczy. Dotrzymuję terminów. A dokładność i zorientowanie na szczegóły pomaga mi w projektowaniu. Żaden element grafiki nie jest pozostawiony przypadkowi.

Certyfikaty i szkolenia

Kontakt

Porozmawiajmy o Twoim projekcie!

Napisz do mnie i umów się na 20-minutową nieodpłatną konsultację wstępną.  Pogadamy i ustalimy, od czego zacząć, by twój biznes z lekkością wskoczył na wyższy poziom.

© Agnieszka Szpunar 2023

Scroll to Top